MENU

KATEGORİLER

Kalitesiz Spor Yorumcusu

Spor yorumcusu, spor dallarını ile ilgili olarak canlı ya da spor müsabakalarından sonra yorumlama yapmasıdır. Bir spor dalı özelinde uzman spor yorumcusu şeklinde kendini gösterir. Spor yorumcusu genel bir kavram gibi görünebilir ama akla gelen futbol, boks, kick boks MMA dalları şeklindedir.  Spor yorumculari yapılan müsabakalar sonrası izleyicinin dikkatinden kaçan noktaları kuralları dikkate alarak, verilen kararlari tarafsız şekilde yorumlar. 
Kalitesiz spor yorumcusu bilindiği üzere taraflı şekilde yorumlarda bulunur. Yorumcusu olduğu alanda teknik terimleri taraflica yorumlayabilir. Kalitesiz spor yorumcusu belirli bir lisans programı yahut yorumcusu olduğu spor özelinde herhangi bir geçmişe sahipte değildir.  Kalitesiz spor yorumcusu ister bilgizliginden isterse taraflı yorumlarından dolayı fanatizmi körükler. Kalitesiz spor yorumcusunun anlık yahut daha sonra program yorumları çekilmez bir alır. Kalitesiz spor yorumcusu spor severlerin sevgisini fanatiklestiren aynı zamanda ekran başında izleyenleri geren tiplerdir. Kalitesiz spor yorumcusu bir partizan havasında çok rahat sekile sinirlerinizi gerebilir. Kalitelisiz spor yorumcusu taraftarların söylemini göğüsünde yumuşatıp cevap veremediği için daha çok kötü gelişmeler olabilir. Eski spor oyuncularınin spor yorumcusu olması yorumlarının taraflı olarak görülmesine neden olabilir. Taraftarlar arasında dugusal derinliklere neden olabilir. 
Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce de eski takım sporcularınin bu işi yapması doğru mudur? Kalitesiz spor yorumcusu olanları ekranda görünce neler yapıyorsunuz ya da yaptınız. Kalitesiz spor yorumcularınin farklı takım tutsanizda arkadaşlarınızla ilişkilerinize sekte vurdu mu ? Yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yoruma yazabilir ya da bize iletebilirsiniz. Kaliteli günler dileriz.


Yorum bulunamadı !

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.

zerogle