Kalitesiz Otel

Tatillerde en çok Hayal Kırıklığı yaratan yerlerden biri de kalitesiz otellerdir.

Kalitesiz oteller tatilinizi mahvedebilir.  Kalitesiz oteller temizlik ve hijyen oldukça yetersizdir. Odadaki eşyaların kirli olduğunu görürsünüz. Hatta kullanılmış eşyalarla bile karşılaşabilirsiniz.

Kalitesiz otel yoğun ve gürültülüdür. Kalabalık yüzünden dinlenemeyebilirsiniz. Hatta bu yüzden uyku düzeninizi bozabilir. Kalitesiz otellerde vasat bir hizmet vardır. Çalışanların davranışlarındaki nezaketsizlikler görürsünüz. Çalışanlar asık suratları ile sizin de “modunuzu” düşürebilir.

Kalitesiz otelde yemekler kötüdür. Sürekli aynı yemekleri görürsünüz. Yiyecek ve içecekler konusunda çeşitlilikler sınırlıdır. Hatta yemekler buz gibidir ve oldukça lezzetsizdir.

Kalitesiz otelde yiyecekler bayat olabilir. Kalitesiz otelin yemekleri midenizi bozabilir. Üstelik aç kalabilirsiniz.

Kalitesiz otelde tüm ek hizmetlerin alınmasında sorun yaşarsınız. Ek hizmetler pahalıdır. Sürekli sizden bir ödeme talep ederler.

Kalitesiz otele gittiğinizde paranızı boza harcarsınız. Sinirleriniz bozulabilir. Huzursuzluk hissedebilirsiniz.

Kalitesiz otellerde bilgilendirme eksikliği vardır. Çalışan sayısı yetersizdir. Bir konu hakkında bir şey sorduğunuzda yanıt alamazsınız. Bir türlü iletişeme geçebilecek bir personel bulamazsınız. Ayrıca yapılan reklam ile sunulan hizmet arasında uyumsuzluklar görürsünüz. Verilen sözler tutulmaz. Sizin için tam bir hayal kırıklığına neden olabilir.

Kalitesiz otelde güvenlik yetersizdir. Bu sizi endişelendirebilir.

Kalitesiz otelde olduğunuzu hizmet ve fiziksel yetersizlerle karşılaştığınızda hemen anlarsınız. Otel arayışınızda yorumlar kötüyse, güvenilir olmayan bir siteden rezervasyon yaptırdıysanız muhtemelen kalitesiz bir otele gidiyorsunuz.

Eğer sizde başınızdan geçen bir kalitesizliği paylaşır iseniz kalitesiz.com üzerinde paylaşmaktan onur duyarız.

Bunu yapmak için hemen üstteki İÇERİK EKLE menüsünü kullanabilirsiniz.


19.07.2022 16:35

buket a

özellikle dolandırıcı internet sitelerine dikkat edin, her yıl aynı haberleri izlemekten bıktık. yine birileri sahte hesaplarla tatil satıyor. güvenmediğiniz bilmediğiniz yerden almayın arkadaşım.

Yorum yap

Eğer gravatar hesabınız var ise avatarınız burada görünecektir.

zerogle